حساب های ارزی کوتاه مدت

 

حساب های ارزی سرمایه گذاری مدت دار

واردات کالا از طریق اعتبار اسنادی وارداتی

 

واردات کالا از طریق ثبت سفارش بروات

 

واردات کالا از طریق حواله وجه

حواله ارزی صادره outward transfers

 

حواله ارزی وارده inward transfers

خرید اسکناس به ارزهای دلار آمریکا و یورو به نرخ روزانه

 

فروش ارز بصورت نقدی، واریز به سپرده و یا صدور حواله

افتتاح حساب های ارزی

گشایش اعتبارات اسنادی

حوالجات ارزی

خرید و فروش ارز

 

مبالغ بر حسب ریال می باشد
مبالغ بر حسب ریال می باشد

مبالغ بر حسب ریال می باشد
مبالغ بر حسب قیمت جهانی می باشد

اختلال رواني.. عبارت است از «نشانگان يا الگوي رفتاري يا رواني که اهميت باليني دارد و در فرد يافت مي شود و با پريشاني فعلي (مثل نشانه اي عذاب آور) يا معلوليت (يعني، اختلال در يک يا چند زمينه ي مهم عملکرد يا با افزايش قابل ملاحظه ي خطر مرگ، درد، معلوليت، يا از دست دادن آزادي ارتباط دارد. به علاوه، اين نشانگان يا الگو نبايد صرفاً پاسخي قابل پيش بيني و از لحاظ فرهنگي تائيد شده به رويدادي خاص، مثل مرگ فرد عزيز، باشد» (انجمن روان پزشکي آمريکا، اصطلاح اختلال هاي رواني براي کل اقدام تشخيص و درمان، اهميت زيادي دارد.

اجازه دهيد به تعريف ارائه شده در و اشارات آن، نگاه دقيق تري بياندازيم. اختلال رواني، «اهميت باليني» دارد. براي هر اختلال، مدتي را مشخص مي کند که طي آن، نشانه ها براي تشخيص اختلال بايد وجود داشته باشند. بنابراين، فکر يا خلق زودگذر، رفتار گاه و بي گاه عجيب، يا احساس زودگذر بي ثباتي يا سردرگمي، اختلال رواني را تشکيل نمي دهند. شايد بتوانيد به زماني فکر کنيد که بعد از رويدادي ناراحت کننده در زندگي تان، احساس کرديد از لحاظ هيجاني آشفته هستيد.

اينگونه تجربيات شايع هستند و اختلال رواني محسوب نمي شوند، مگر اينکه به قدري شديد باشد که عواقب جدي به بار آورند. براي اينکه اختلالي «اهميت باليني» داشته باشد بايد براي مدتي پيوسته وجود داشته و به قدر کافي موثر باشد که زندگي فرد به نحو چشمگيري تحت تاثير قرار گيرد. مکانيسم هاي دفاعي.. فرايندهاي ناهشيار درون رواني هستند که وظيفه محافظت از خود را در مقابل موقعيت هاي تهديدآميز يا استرس زا برعهده دارد. آنها ازطريق اجتناب از اضطراب و يا شيوه اي خاص از مواجهه با اضطراب شرايط رواني را سازمان و بقاء مي بخشند. بنابراين آنها تلاش هايي را در رويارويي با تعارض رواني انجام مي دهند و مي توانند رفتارهاي مقابله اي را تسهيل کنند, ولي استفاده به شيوه اي نامناسب از آنها (همچون انکار، فرافکني، جابجايي، انزوا)، مي تواند رشد رواني را مختل کند و از پاسخ هاي مقابله اي مفيد جلوگيري بعمل آورد. نظام روان تحليل گري فرويد تاثير عظيمي بر نظريه و عمل در روانشناسي و روان پزشکي ، تصور ما از ماهيت انسان و درک ما از شخصيت داشته است .فرض بنيادي نظريه روان تحليل گري مبتني بر اين موضوع است که قسمت عمده اي از زندگي رواني هر شخص در فرايند هاي نا هشيار ريشه دارد اين بخش از ذهن ، در نظام فرويدي مخزن تکانه هاي غريزي غير قابل دسترس ، تجربه هاي سرکوب شده ، خاطرات کودکي قبل از رشد زبان و اميال نيرومند ولي ارضا نشده مي باشد. در روان تحليل گري سنتي و نوين بسياري از مفاهيم و نظريه ها به طور مستقيم با مفهوم ناهشيار ارتباط دارد. در اين ميان << مکانيزم `هاي دفاعي من >>2که فرويد آنها را راهکارهاي ناهشيار <<من >> جهت کنترل غرايز و تکانه ها تعريف کرد.

يکي از مهمترين مفاهيم مرتبط با ناهوشيار است که در نظام روان تحليل گري جهت تبيين عملکرد دفاعي دستگاه رواني در برابر اضطراب و تنيدگي معرفي شدند..

TehranParisNewYorkJapanCanadaTurkeyhungaryDubai

آمار بازدید

بازدید امروز154
بازدید دیروز364
کل بازدید3649781

با ما در تماس باشيد

میناب ، بلوار امام خمینی ، روبه روی فروشگاه بسیجیان ، صرافی خلیج فارس

  ۰7642222218

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید