خانهدرباره مامقررات صرافی

مقررات صرافی

 

 

 

 

برخی شرایط و مقررات مهم در صرافی خلیج فارس
به منظور آشنایی با شرایط صرافی خلیج فارس و همچنین آگاهی بیشتر قبل از انجام هرگونه معامله ای، چکیده ای از اطلاعات مهم و شرایط این صرافی که در فرم پذیرش مسئولیت نیز به آن اشاره شده است به شرح ذیل ارائه می گردد:


* علاقه مندان به ارسال حواله توسط صرافی خلیج فارس، ابتدا باید جزء مشتریان ما شده و از ما شماره مشتری دریافت کنند.

* برای مشتری شدن و دریافت شماره مشتری ارسال مدارک جهت احراز هویت و ثبت در سوابق الزامی است.

* صرافی از انجام حواله ی مشتریانی که مدارک آنها ناقص است، معذور می باشد.

* به منظور آگاهی از دلیل ارسال حواله توسط مشتری، مشتریان باید علاوه بر تکمیل فرم درخواست حواله ارزی نسبت به ارسال پروفرما اینویس  به بخش فروش نیز اقدام نمایند. بدیهی است در غیر اینصورت صرافی هیچگونه تعهدی در قبال درخواست مشتری نخواهد داشت.

* اشتباه یا عدم اعلام صحیح اطلاعات از سوی مشتری، کلیه عواقب احتمالی بر عهده مشتری بوده و هزینه های پیگیری و اصلاحیه از وی دریافت می گردد.

را اعلام نمایند. بدیهی است در صورت هر گونه   (Beneficiary) * مشتریان صرافی خلیج فارس موظفند مشخصات دقیق گیرنده / ذینفع

* نرخ های سایت صرافی خلیج فارس، نرخ آخرین حواله انجام شده در صرافی خلیج فارس می باشد و ملاک انجام حواله نمی باشد. ملاک تعیین نرخ، قطعی کردن آن با واحد فروش توسط تلفن یا ایمیل می باشد.

* واریز کننده وجه به حساب صرافی باید همان درخواست کننده حواله ارزی باشد. به عبارت دیگر درخواست کننده حواله ارزی و واریزکننده وجه به حساب صرافی باید یک شخص (حقیقی / حقوقی) باشد.

* صرافی برای انجام حواله در استفاده از خدمات بانكهای واسط / موسسات مالی در هر كشوری به انتخاب خود آزاد است.

* مشتریان موظفند کلیه شرایط و قوانین فروشنده کالا و خدمات/گیرنده وجه را قبل از ارسال وجه برای ایشان، بررسی نمایند. این شرکت فقط مسؤلیت ارسال وجه یا حواله را دارا می باشد و در قبال باز پس گیری یا استرداد آن هیچ مسؤلیتی را متقبل نخواهد شد.در صورت درخواست ابطال و برگشت حواله توسط متقاضی کلیه هزینه ها و کارمزدهای ارسال و دریافت، کسر و مابقی به ارسال کننده (مشتری) عودت داده می شود.

* حواله های ارزی فقط در صورت تائید برگشت بانک با کارگزار مربوطه، از نظر صرافی برگشتی در نظر گرفته می شوند و لذا مشتری باید مستندات لازم را برای اثبات برگشت حواله به صرافی خلیج فارس ارائه دهد.

* صرافی در رد یا قبول کلیه در خواست ها اختیارات تام دارد.

* چنانچه وجه حواله ارزی صادره جهت امور سیاسی، نظامی، انرژی هسته ای، کالاهای دوگانه (مصرفی) و سایر موارد متناقض با قوانین بین المللی باشد، مسئولیت آن به عهده خود مشتری است .

* در صورت برگشت حواله به هر دلیل ( صحیح نبودن اطلاعات حساب گیرنده، قوانین بین المللی پولشویی و قوانین تحریم ایران در حوزه بین الملل ) کارمزد بانکی مربوطه ازمبلغ حواله کسر شده و مابقی وجه حواله مربوطه به مشتری مسترد خواهد شد. مشتریان باید مد نظر داشته باشند که برای مثال اگر دلار از صرافی خریداری کرده باشند پس از کسر هزینه ها از مبلغ اصلی حواله ایشان، به مقدار دلار باقی مانده از صرافی بستانکار می باشند و لذا طبق در خواست مشتری این مبلغ به نرخ روز (همان روزی که دلار به ریال تبدیل میشود) محاسبه شده و به مشتری استرداد می گردد.

* صرافی خلیج فارس، شرکت سرمایه گذاری و کارگزار (بورس) نمی باشد و فقط به عنوان صرافی، انتقال دهنده ی وجه شماست.

TehranParisNewYorkJapanCanadaTurkeyhungaryDubai

آمار بازدید

بازدید امروز180
بازدید دیروز364
کل بازدید3649807

با ما در تماس باشيد

میناب ، بلوار امام خمینی ، روبه روی فروشگاه بسیجیان ، صرافی خلیج فارس

  ۰7642222218

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید